GENÇ METAL RAFİNERİ

Hakkımızda

Kaliteli Ürün
Üretmek...

14k ve 22k takı ürünlerini satmak üzere Fatma Genç Mücevherat markasıyla İstanbul Sultanbeyli'de 200 metrekare bir perakande mağazası ile sektöre giriş yaptık. Daha önceki ticari biriklerimizin gücü ile hızlı adım atmaya devam ettik. 2019 yılında yetişmiş ekibimiz ve özsermayemizden destek alarak yine perakende sektöründe iz bırakabilmek adına 300 metrekare İzmit şubemizi açtık. Fatma Genç Mücevherat artık bir perakende markası olma yolunda emin adımlarla ilerlerken ürün yelpazesi olarak ihtiyaçları her geçen gün çeşitlilik arz ediyordu. Ve bunu karşılamada piyasa yetersiz kalmaya başladı. İstişarelerimiz sonucunda bu ürünlerin tedariği için Çınar Altın Ltd. Şti. firmasını kurduk.

Artık Fatma Genç Mücevherat'ın perakende mağazalarının bütün ihtiyaçlarını üreterek tezgahlarına ürünlerini tedarik edecek bir markası oldu. Bu marka ürünlerini üretmeye başlayınca talepler de çeşitli olmaya başladı ve bize şu soruyu sordurdu, "Neden bu kadar talep gören ürünleri yurtdışına pazarlamıyoruz?".

Aynı dönem 49.su düzenlenen İstanbul Jewelery Show ile birlikte dünyaya açılmaya başladık. Sektöre giriş yaptığımız günden beri en çok yatırım yaptığımız alan insan gücüydü. Ve bu soruya cevaben 2019 yılının son çeyreğinde Kuyumcukent'de Fatma Genç Jewelery adı altında ihracat firmasını kurduk. Ve bu bize sürekli sıçarma potansiyeli olarak geri döndü. Neticesinde 2020 yılında piyasadaki açığı çok iyi analiz ederek özsermayemizi de hesaba katarak İstanbul Kapalıçarşı'da 4 katlı bir mağaza ile Genç Altın Kıymetli Madenler A.Ş. firması ile müşterilerimizin karşısına çıktık.

Bugün Kapalıçarşı'da kıymetli madenler (altın, gümüş, platin, paladyum, rodyum) üretimi alımı ve satımı yapılmakla beraber, Genç Altın markalı 24 ayar ve 22 ayar gram altın üretemi de yapılmaktadır. Ve isteğe bağlı özel koleksiyon ürünleri de üretilmektedir. Çok kısa bir süre sonra medeniyetlerin ve ticaretin gözünü açtığı Anadolu'nun güzide şehirlerinin bir tanesinde GENC METAL RAFINERI firmasıyla karşınızda olmak dileğiyle...

Birikimlerinizi
Değerlendirmenin En Güvenilir
Yolu Genç Altın'dan Geçer!

Yukarı Çık
Sayfa Yükleniyor